VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH MUŽSTVA III.TŘÍDY OKRESU HRADEC KRÁLOVÉ


LIBŘICE - CEREKVICE 7:0 (3:0)

Datum: 22.8.2020
Branky: 
 Ličman David 2, Machát 2, Hejzlar, Jelen, Volter

Od začátku jsme byli lepší. Vytvořili jsme si spoustu šancí a zaslouženě jsme vysoko zvítězili. 

Sestava: Adamovič - Ličman P. (46. Niedoba), Zumr, Lekeš (60. Jelen), Hlaváč - Müller, Volter, Sapižák, Hejzlar - Machát (75. Štefan), Ličman D. 

 

 

SENDRAŽICE - LIBŘICE 2:4 (1:1)

Datum: 29.8.2020
Branky:  
Brendl 2, Muller, Hejzlar

 
Dali jsme rychle gól a v klidu jsme kontrolovali zápas. Po zbytečném zákroku jsme šli do deseti a po chybě v rozehrávce jsme nechali domácí vyrovnat.
Druhý poločas jsme zvládli i v deseti. Povedlo se střídání a během deseti minut jsme dali tři góly. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat, ale dokázali pouze snížit.   
 

Sestava: Adamovič - Reich, Zumr, Králík, Hlaváč - Muller, Volter, Sapižák (75. Jelen), Hejzlar - Souček (46.Brendl), Ličman D. 

 

 

LIBŘICE - NEDĚLIŠTĚ 8:1 (2:1)

Datum: 5.9.2020
Branky:  
David Ličman 6, Brendl, vlastní

 
V prvním poločase hráli hosté velmi dobře. Měli víc ze hry a navíc jim rozhodčí dopřál několik standartních situací kolem vápna. Nedokázali je využít a protože my jsme proměnili dva brejky, o gól jsme vedli. 
Po přestávce hosté nevyužili tutovku na vyrovnání a od té doby všechno řídil David Ličman. Každou akci zakončil gólem a nebylo co řešit. Soupeř odpadl a v závěru neproměnil ani penaltu. Škoda zranění "Sapiho", pro kterého asi podzimní část sezóny skončila.   
 

Sestava: Adamovič - Ličman P., Zumr, Hlaváč, Reich (70. Souček) - Brendl, Volter, Sapižák (60. Jelen), Hejzlar - Ličman D., Lekeš

 

 

KLAMOŠ - LIBŘICE 1:8 (0:2)

Datum: 12.9.2020
Branky:  
Lekeš 4, Muller 2, Jelen, Volter

 
V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Dali jsme rychlý gól, ale domácí se tlačili do útoku. Vypracovali si jednu gólovou šanci, ale brankář nás podržel. Hned z protiútoku jsme zvýšili naše vedení a do poločasu se už nic nezměnilo.
Po přestávce začal úřadovat Ondra Lekeš. Využil chyb naivně hrající domácí obrany i brankáře a čtyřmi góly rozhodl utkání.

Sestava: Syrový - Ličman, Králík, Zumr, Hlaváč - Müller, Brendl, Volter, Hejzlar - Jelen (70. Adamovič), Lekeš

 

 

LIBŘICE - STARÝ BYDŽOV   2:1 (2:0)

Datum: 19.9.2020
Branky:  
vlastní, Brendl

První poločas se nám vydařil. Dali jsme rychle dva góly a hru jsme měli pod kontrolou. Hosté sice víc drželi míč, ale k ničemu jsme je nepustili. Vypadalo to na
další poklidný zápas.
Druhý poločas byl o něčem jiném. Hosté dobře vystřídali a byli mnohem nebezpečnější. My jsme naše šance nevyužili, soupeř snížili a začal nás přehrávat. Hráli jsme hodně individuálně a bez úspěchu. Dohrávali jsme v křeči a se štěstím jsme udrželi výhru, když hostující hráči neproměnili v závěru dvě gólové šance.

Sestava: Syrový - Ličman P., Zumr, Králík, Hlaváč - Brendl, Volter, Adamovič (65. Lekeš), Hejzlar - Jelen, Ličman D.

 


 


LIBŘICE - LIBČANY B 8:1 (5:0)

Datum: 9.9.2020
Branky:  
Ličman David 5, Hejzlar, Volter, Brendl

 
V prvním poločase jsme vstřelili  dva rychlé góly a zápas měli pod kontrolou. Soupeř se dostal do jedné šance, kterou neproměnil. My jsme šance proměnili a tak bylo o výsledku rozhodnuto do přestávky.
Druhý poločas se dohrával v klidném tempu. Přidali jsme další branky, ale bohužel se nám rozšířila marodka. Hosté se snažili hrát aktivně a nakonec se dočkali čestného úspěchu. 
 
Sestava: Syrový - Ličman P. (75. Šlor), Zumr, Králík, Hlaváč - Brendl, Volter, Lekeš (75. Valášek), Hejzlar - Jelen (60. Adamovič), Ličman D.

 

Cerekvice
Klamoš
FK Kratonohy
Lokomotiva HK
Neděliště
Sendražice
Starý Bydžov
http://skslavialibrice.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one