VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH MUŽSTVA III.TŘÍDY OKRESU HRADEC KRÁLOVÉ


CEREKVICE - LIBŘICE 4:2 (1:2)

Branky:  vlastní, Hejzlar 

Od začátku zápasu jsme byli lepší. Vytvořili jsme si dost gólovek, ale nedokázali jsme je proměnit. První gól si dali domácí sami a druhý padl po dorážce do prázdné branky. Bohužel jsme nedokázali soupeře dorazit a ten se oklepal. Hrál jednoduchý fotbal s nakopáváním a to na nás stačilo. Do přestávky snížil a ve druhém poločase už nás do tolika šancí nepouštěl. Nedokázali jsme pojistit náskok a domácí nás potrestali. Odpadli jsme fyzicky, hráli jsme moc složitě a dělali jsme hodně chyb. Domácí se zlepšili, měli dobrou produktivitu a nakonec zápas otočili ve svůj prospěch.

Sestava: Voltr - Ličman, Zumr, Štefan (46. Macháček), Brendl - Králík, Volter, Raszka, Hejzlar - Jelen (65. Plíva), Melichárek

 
 
 


RMSK N. BYDŽOV B - LIBŘICE 1:1 (1:0)

Branky:  Štrajt 

Zápas jsme odehráli v kombinované sestavě. I přesto, že soupeř byl kvalitnější než v prvním kole, jsme dokázali bodovat. Domácí měli územní převahu, ale nedokázali se střelecky prosadit. Gól jsme dostali po tečované střele v nastavení prvního poločasu. 
Druhý poločas jsme odehráli lépe. Vytvořili jsme si nějaké šance a vyrovnali jsme ze standartní situace. V závěru nám docházely síly, ale díky zákrokům brankáře a někdy i štěstí jsme udrželi remízu, kterou jsme si za bojovný výkon zasloužili. 

Sestava: Voltr - Ličman, Štrajt J., Zumr, Štefan (84. Štrajt P.) - Reich, Volter, Fof, Hejzlar - Hlaváč (88. Adamovič), Plíva

 


LIBŘICE - SENDRAŽICE 2:0 (2:0)

Branky:  Brendl, Jelen 

Od začátku byli hosté lepším mužstvem. Hráli rychle a přesně a jen s velkým štěstím jsme drželi nerozhodný výsledek. My jsme byli všude o krok pozdě a nic jsme nedokázali vymyslet. Nakonec jsme ale  dvakrát skórovali. První gól jsme dali po chybě hostující obrany a druhý jsme přidali ze standartky. Z minima jsme tak vytěžili maximum.   
Druhý poločas už jsme odehráli lépe. Vytvořili jsme si dost šancí na zvýšení náskoku, ale kvůli střelecké nemohoucnosti jsme další branku nepřidali.
Hosty jsme pustili pouze do jedné šance, jinak jsme si jejich útočné pokusy pohlídali.

Sestava: Voltr - Ličman, Štrajt (85. Adamovič), Králík, Melichárek - Brendl, Volter (75.Hlaváč), Fof, Hejzlar - Jelen, Plíva (46. Sapižák)
 

 

KLAMOŠ - LIBŘICE  6:2 (2:1)

Branky:  Volter 2 

Utkání jsme začali špatně. Rychle jsme prohrávali o dva góly a i když jsme dokázali snížit byli jsme horší než domácí. 
Na začátku druhého poločasu jsme vyrovnali a kdybychom proměnili nějakou šanci mohl být výsledek úplně jiný. Místo toho jsme dvakrát inkasovali a začali jsme řešit rozhodčího. Přestali jsme hrát a odjeli jsme s debaklem. Navíc nám rozhodčí po zápase vyloučil hráče.

Sestava: Voltr- Macháček (46. Raszka), Zumr, Štefan, Reich - Brendl, Volter, Melichárek, Hejzlar, Sapižák (75. Plíva), Jelen
 

 
 

LIBŘICE - KUNČICE B  3:4 (1:3)

Branky:  Hejzlar 2, Plíva

Zápas jsme si prohráli v prvním poločase. Po naivních chybách jsme pustili soupeře do vedení o tři góly a teprve potom jsme začali hrát. Hosté nás vyškolili v produktivitě. V prvním poločase čtyřikrát vystřelili na branku a dali tři góly. Naše zakončení proti tomu bylo hodně utrápené.
Druhý poločas jsme téměř celý odehráli na polovině soupeře a dokázali jsme snížit na rozdíl jednoho gólu. Hostům ale stačila jedna akce na to, aby si pojistili náskok. V závěrečném náporu jsme nedokázali vyrovnat a po dlouhé době jsme doma nebodovali. V tabulce jsme spadli na předposlední místo.

Sestava: Voltr - Ličman, Zumr, Štefan (75. Adamovič), Reich - Novák, Volter, Brendl, Hejzlar - Jelen, Plíva 
 

 


STARÝ BYDŽOV - LIBŘICE 3:1 (1:0)

Branky: Volter

Zápas probíhal podobně jako minulý týden. Rychle jsme prohrávali gólem z trestného kopu a i když jsme měli převahu nedokázali jsme dát gól. Když jsme nedali gól ani z penalty, proměnili domácí další trestňák a potom jim stačilo pouze bránit náskok. V závěru jsme snížili, měli jsme šance, ale vyrovnat jsme kvůli naší střelecké nemohoucnosti nedokázali. V poslední minutě domácí z penalty potvrdili výhru.

Sestava: Voltr - Ličman, Macháček (46. Hlaváč), Králík, Zumr - Brendl, Novák, Volter, Hejzlar - Jelen, Plíva 
 

 

LIBŘICE - PROBLUZ  0:0 (0:0)

Branky: 0

Většinu prvního poločasu jsme odehráli na polovině soupeře. Obrana hostů vyrobila několik chyb, ale bohužel nedokážeme proměnit žádnou šanci a uklidnit se. Celý zápas je potom nervózní a strachujeme se o výsledek.
Druhý poločas už tak jednoznačný nebyl. Hrálo se od vápna k vápnu, nebyla to žádná velká podívaná. V posledních minutách jsme měli i štestí. Po dvou chybách v obraně zachraňoval remízu náš brankář.

Sestava: Šlor - Ličman, Králík, Hlaváč, Zumr - Novák, Volter, Fof, Hejzlar - Jelen (60. Reich), Plíva (46. Sapižák) 


LIBČANY B - LIBŘICE  4:4 (2:3)

Branky: Hejzlar, Fof, Jelen, Volter

V zápase posledních týmů soutěže se hrál útočný fotbal. Na obou stranách bylo hodně chyb v obraně, ale i šancí a gólů. Rychle jsme vedli, ale domácí dokázali vyrovnat. Podařilo se nám odskočit o dva góly, ale dostali jsme gól do šatny a potom další hned na začátku druhého poločasu. Ještě jednou jsme se dostali do vedení. Bohužel z poslední akce zápasu domácí vyrovnali. S remízou jsou určitě spokojeni, my jsme dva body ztratili a nedokázali jsme se v tabulce posunout výš.

Sestava: Voltr - Ličman, Reich, Plíva (46. Adamovič), Brendl - Novák, Volter, Fof, Hejzlar - Jelen, Sapižák
 

 

LIBŘICE - NEDĚLIŠTĚ  0:1 (0:1)

Branky: 0

Vzhledem k výsledkům soupeře v této sezóně jsme měli ze zápasu respekt. Někteří hráči dokonce takový, že raději ani nedorazili. Všichni co nastoupili, odmakali zodpovědně celý zápas. Hrálo se za stálého deště a zápas rozhodla standartní situace v prvním poločase, ze které  jsme dostali jsme laciný gól. Na obou stranách byly i nějaké další šance na vstřelení branky, ale střelci na těžkém terénu selhali. Nebyli jsme horší než hosté, ale opět jsme nedokázali vstřelit branku. V závěru nám došly síly a vyrovnat jsme i přes snahu nedokázali. Prohráli jsme, ale po výkonu, za který se nemusíme stydět.  

Hráči, kteří nedorazili, jen potvrdili, co už jsme od začátku sezóny zjistili - libřický fotbal jim je u zadku.

Sestava: Voltr - Ličman, Králík, Štefan, Reich - Hlaváč, Volter, Jelen, Hejzlar - Plíva, Souček (70. Sapižák)

 

 

LOKOMOTIVA HK B - LIBŘICE  1:2 (0:1)

Branky: Fof, Novák

Poprvé v sezóně měl trenér k dispozici čtyři náhradníky. Začali jsme dobře, většinu prvního poločasu jsme odehráli na polovině domácích. Do přestávky mohlo být rozhodnuto. Vytvořili jsme si řadu šancí, ale proměnili jsme jen jednu.
Ve druhém poločase jsme přestali hrát. Nechali jsme se zatlačit na vlastní půlku a domácí vyrovnali. Nedokázali jsme se vrátit ke hře jako v prvním poločase. Se štěstím jsme se dostali do vedení, když jsme proměnili standartní situaci, ale nehráli jsme dobře. Do konce zápasu jsme se strachovali o výhru, kterou jsme dokázali ubránit.

Sestava: Voltr - Ličman, Králík, Zumr, Reich - Novák (70. Hlaváč), Volter (85. Štefan), Brendl, Hejzlar - Jelen (70. Plíva), Fof (80.Adamovič) 

 

 

LIBŘICE - KOSIČKY B  3:0 

Branka:  kontumačně

 

 

 

DOBŘENICE - LIBŘICE  1:1 (0:0)

Branky: Hlaváč

Podle dostupných informací byli v prvním poločase lepší domácí, ale nedokázali se prosadit. Naše obrana s brankářem dokázala všechny jejich útočné pokusy odvrátit.
Ve druhém poločase se po naší chybě dostali domácí do vedení. Zápas se přitvrdil, ale trenérovi vyšlo střídání a zaslouženě jsme vyrovnali. Nastřelili jsme dvakrát břevno, domácí měli šance ze standartních situací, ale další gól už nepadl. Remíza je zasloužená, lídr soutěže nás rozhodně nějak moc neválcoval.


Sestava: Šlor - Ličman, Králík, Zumr, Brendl (85. Adamovič) - Novák (65. Hlaváč), Volter, Fof (62. Štefan), Hejzlar - Jelen (75. Plíva), Sapižák
 


LIBŘICE - HOŘINĚVES  4:1 (3:0)

Branky: Fof 2, Volter (pen.), Macháček

Soupeř přijel s mladým týmem a hrál otevřený fotbal. Doplatil na svoji nezkušenost. V útoku se neprosadil a vzadu dělal chyby, které jsme dokázali potrestat. 
Rozhodnuto bylo do poločasu, ve druhém poločase se zápas jen dohrával. Snad jsme pošetřili síly na poslední zápas podzimu.


Sestava: Šlor - Ličman, Králík, Zumr, Brendl - Novák, Volter, Fof, Hejzlar (75. Macháček) - Hlaváč, Jelen (85. Štefan)

 

 

LIBŘICE - CEREKVICE  5:3 (3:1)

Branky: Jelen 2, Fof, Volter, Hejzlar

 Zápas jsme dobře rozehráli.  Využili jsme chyby v hostující obraně a vypadalo to na hladké vítězství. Špatným bráněním standartních situací jsme dostali hosty zpátky do hry. Hráli jsme špatně a Cerekvice dokázala vyrovnat. V závěru jsme dokázali vstřelit dva slepené góly a i když se nám hra nedařila, tak jsme si výsledek pohlídali. 

Sestava: Voltr - Ličman, Králík, Hlaváč, Zumr - Novák, Volter, Brendl, Hejzlar - Jelen (70. Štefan), Fof (46. Sapižák)

 
http://skslavialibrice.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one