VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH MUŽSTVA IV.TŘÍDY OKRESU HRADEC KRÁLOVÉ

       

HOŘINĚVES - LIBŘICE  0:2 (0:2)


Branky: Fof 2

 

LIBŘICE - MALŠOVA LHOTA  B  6:0 (4:0)
 
Branky: Mildner 2, Volter, Jelen, Sapižák, Machát

V prvním poločase zápas na jednu branku. Několik dobrých šancí jsme ještě nevyužili. Soupeř se k ničemu nedostal. Ve druhém poločase jsme polevili
a tak je výsledek pro hosty celkem příznivý. Šlor vychytal druhé čisté konto za sebou. Dnes musel zasahovat jednou za celý zápas.

Sestava: Šlor - Ličman (70. Niedoba), Adamovič, Reich (46. Souček), Macháček - Mildner (46. Hlaváč), Volter, Králík, Hejzlar (60. Machát) - Sapižák, Jelen (60. Štefan) 

 
VOLNO
 

LHOTA POD LIBČANY B - LIBŘICE 0:3 (0:2)
Branky: vlastní, Jelen, Machát

Domácí nastoupili v sestavě s několika mladými hráči. Nebyli odevzdaní jako v minulých zápasech a měli dokonce první velkou šanci.
My jsme hráli pomalu a nepřesně. Když jsme si vytvořili šanci, tak jsme ji zahodili. Pomohl nám vlastní gól domácích a druhý gól před koncem 
poločasu. Ve druhém poločase jsme pokračovali v zahazování šancí, a tak je výsledek pro domácí přijatelný. Proti lepšímu soupeři by ale takový
výkon na výhru nemusel stačit.

Sestava: Šlor - Ličman, Adamovič, Reich, Macháček - Niedoba (75. Souček), Králík, Fof ( 46. Machát), Hejzlar - Sapižák, Jelen (75. Štefan)
 


LIBŘICE - SENDRAŽICE   1:1 (1:1)
Branky:  Fof
 

Zápas o první místo neměl vítěze. Konečně přijel soupeř, který chtěl hrát fotbal. Před pěknou návštěvou (150 diváků) nastoupily oba týmy v nejsilnějších sestavách.

Hosté šli do vedení po chybě naší obrany, ale ještě do poločasu jsme z nenápadné akce vyrovnali. Několik dobrých šancí jsme zahodili.
Ve druhém poločase jsme dali druhý gól, který ale rozhodčí neuznal. Od té doby jsme začali diskutovat a přestali hrát. Hosté se vrátili do zápasu, hrozili ze standartních situací, ale skóre se už nezměnilo.

Sestava: Šlor - Ličman, Hrubý, Macháček, Reich (46. Hejzlar) - Králík, Volter (70. Adamovič), Fof (75.Mildner), Machát - Sapižák, Jelen
 
​Foto z utkání Libřice - Sendražice:
http://doudera.rajce.idnes.cz/ 
1
http://skslavialibrice.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one